Agroturystyka Wolimierz 4 - wypoczynek góry Izerskie - Przy Stawach

Przejdź do treści

Agroturystyka Wolimierz - Pokoje i Apartamenty

Zapraszamy na przepiękne pogórze izerskie.

Zapraszając Was do naszego domu, proponujemy 9 miejsc noclegowych w 3 apartamentach, każdy z aneksem kuchennym, łazienką, telewizorem oraz dostępem do internetu. Ponadto oferujemy salę kominkową połączoną z grilem zimowym. Nasza posiadłość otacza piękny, niemal hektarowy ogród, w którym odnaleźć można plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, miejsce na grill-ognisko i dwa zarybione stawy. W sezonie letnim nasi Goście mogą się zrelaksować i ochłodzić w basenie. Turystom poszukującym zbliżenia z naturą proponujemy "Wóz Drzymały".
Gospodarstwo Przy Stawach w Wolimierzu to doskonałe miejsce na odpoczynek i naładowanie baterii, z dala od zgiełku wielkiego miasta.
Ogólnopolski portal noclegowy meteor-turystyka.pl przyznał nam wyróżnienie "Gwarancja Satysfakcji" - za wysoką jakość świadczonych usług.

Pokój 2 osobowy

Pokój 3 osobowy

Apartament 4 osobowy

Pokój gospodyni z antresolą 4 osobowy

Pokój gospodarza z antresolą 4 osobowy

Wyposażenie pokoi, apartamentów:  czajnik, kuchenka z wyposażeniem,  lodówka,  łazienka, wc, telewizor, internet


Akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych za dodatkową opłatą, pobyt zwierząt jest możliwy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu
z właścicielem gospodarstwa. Opiekun  psa zobowiązany jest do posiadania aktualnej książeczki szczepień. Na terenie posesji obowiązuje chodzenie z psem na smyczy.

zwierzęta - Przy Stawach


Cena za pobyt do uzgodnienia. Opłata miejscowa 2,00 zł osoba dzień.
Po uzgodnieniu ceny, przedpłatę prosimy wpłacić na konto bankowe w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji telefonicznej lub e-mailem,
w przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.

Nr konta:  03 8392 0004 4202 7023 3000 0010

Noclegi Wolimierz 4
59-814 Pobiedna
tel. 665-447-228  email: ws@przystawach.pl
Wróć do spisu treści